רמות גימור

1/2

חוזקות

ביצועים

מערכות הנעה ותיבת הילוכים

נסיעה חלקה עם רמת נוחות גבוהה במיוחד וביצועים זריזים עם אופי דינמי –סיטרואן c5 איירקרוס הוא רכב SUV המשלב את הטוב מכל העולמות. ניתן לבחור במנוע טורבו-דיזל מתקדם, בעל פליטת מזהמים נמוכה וחסכוני במיוחד או במנוע טורבו-בנזין בעל הספק גבוה וביצועים ספורטיביים:
מנוע PureTech בהספק 180 כוחות סוס עם מערכת Stop&Start.
מנוע דיזל BlueHDi המפיק 130 כוחות סוס ומצויד במערכת Stop&Start.
שני המנועים משודכים לתיבת הילוכים אוטומטית בעלת 8 יחסי העברה שמספקת פעולה מהירה וחלקה. תיבת הילוכים זו יחד עם מערכת Stop &Start כסטנדרט מסייעות לחסכון בצריכת הדלק. לחוויית הנהיגה הדינמית תורמים בורר מצבי נהיגה ומנופי העברת הילוכים בצידי ההגה.

פרטים

עיצוב

בזכות ממד אורך של 4.50 מטרים, סיטרואן בולט כרכב פנאי חדש עם האישיות מלאת העוצמה והדינמיות שלו, וזאת מבלי להיות אגרסיבי או מאיים. הוא מביא עימו משב של רוח רענן לפלח רכבי פנאי מהדור החדש, עם חזית רחבה, מרשימה ומעוצבת, מכסה מנוע גבוה, קווי מרכב זורמים המנוקדים באלמנטים עיצוביים בולטים כדוגמת כריות ה-Airbump®, גלגלים גדולים בקוטר 17/19 אינץ’, מרווח גחון של 230 מ”מ, בתי גלגלים מודגשים ומוטות עיגון דו-גוונים בגג הרכב.

ל- SUV C5 Aircross החדש *גג זכוכית פנורמי גדול. מהצד, הוא מציג מבנה גג הנראה “צף” וקו חלונות עם סיומת כרום בצורת C המרמזת על החלל הפנימי הנדיב שלו. החלק האחורי דחוס, רחב וגבוה, משקף את נפח ההטענה הנדיב בתא המטען של 580-720 ליטרים. יחידות התאורה האחוריות בטכנולוגיית LED משלימות את ההופעה עם מראה מעוצב.

*בדגמי  SHINE PK  בלבד

צבעים