אפליקציית Scan MyCitroen

אפליקציית Scan MyCitroen

צילום אחד – זה כל מה שנדרש כדי למצוא את המידע שאתם מחפשים על הסיטרואן שלכם!

GOOGLE

APPLE

נמאס לך לחפש בכמויות עצומות של דפים את המידע שמעניין אותך על הרכב שלך? אפליקציית Scan MyCitroen היא אפליקציה חינמית, פשוטה ואינטואיטיבית שמאפשרת לך להגיע ישר אל החלק הרלוונטי בספר הרכב של הסיטרואן שלך פשוט על ידי צילום החלק ברכב עליו אתה רוצה לקבל מידע.

האפליקציה מתאימה לכל דגמי סיטרואן.

 

Home_Scan_My_Citroen3

80x80_picto_facilite_scan_myc.206163.71

מהיר ופשוט

על ידי צילום של חלק ספציפי ברכב שלך, תוכל למצוא את המידע שאתה מחפש בקליק אחד – מבלי לבזבז זמן בחיפוש המידע הנחוץ בין עמודי ספר הרכב שלך!

206162.71

קל

האפליקציה קלה מאוד להבנה ושימוש. היא כוללת גם קישור ישיר ל”מילון” נוריות האזהרה בלוח המחוונים (אור גבוה, מאותת, אורות ערפל וכו’), המאפשר להבין בקלות את משמעות כל הנוריות והסימונים בלוח המחוונים!


FEATURES

 

פונקציית סריקה

הדלק את המצלמה בטלפון הנייד שלך, כוון ובחר את החלק ברכב עליו אתה רוצה למצוא מידע. האפליקציה תזהה אוטומטית את החלק המצולם – כל חלק שיש אליו התייחסות בספרות המקורית של החלק יזוהה על ידי האפליקציה, והיא תציג את המידע עליו.

 

 

תקציר מאויר 

אם אתם מעדיפים שלא להשתמש בפונקציית הסריקה, אפשר לעבור ידנית לתקציר מאויר, המאפשר גישה מהירה אל המידע המבוקש.

.

Sélection_visuelle_Scan_My_Citroen

Témoins_Scan_My_Citroen

 

נוריות אזהרה בלוח המחוונים

אפליקציית Scan My Citroen כוללת גם קיצור דרך ישיר ל”מילון”, המפרש את נוריות האזהרה הקיימות בלוח המחוונים (“דשבורד”) של הסיטרואן שלך. חלק זה באפליקציה כולל איור של נורית האזהרה, מה משמעותה ואם צריך – מהן הפעולות שיש לנקוט עם הידלקות הנורה.