July 12, 2017

מתקפת ה-SUV
סיטרואן חושפת את ה-C5 AIRCROSS החדשה

סיטרואן חושפת בתערוכת המכוניות בשנחאי 2017 SUV מהדור החדש: C5 AIRCROSS. היא נוצרה בהשראת דגם AIRCROSS CONCEPT שנחשף בשנחאי ב-2015, ומציגה עיצוב אסרטיבי עם מרחב פנימי הממוקד בנוחות של כל אחד מהנוסעים: "SUV שמתחשב באנשים", ממוקד באנשים.

בעקבות הצגת דגם C-AIRCROSS CONCEPT בתערוכת המכוניות בג’נבה 2017, והבשורה על הגעת ה-SUV C3-AIRCROSS לאירופה בסוף 2017, ממשיכה סיטרואן את מתקפת ה-SUV שלה עם החשיפה העולמית של ה-C3 AIRCROSS החדשה. SUV זה, שמכוון לשווקים גלובליים, מסמן שלב חדש בפריסה של אסטרטגיית המוצרים של המותג. מגמת ה-SUV שסחפה את העולם אחראית כיום לכמעט רבע ממכירות הרכב ברחבי העולם. דגמי SUV עונים על ציפיות אוניברסליות בצורה חזקה ומעוררת השראה, שמרמזת על חופש וביטחון ומתבססת על סממנים מעניקי השראה ומוגדרים בבירור, כגון גלגלים גדולים, עיצוב שרירי ומגן ותחושת “מלך הכביש”. סיטרואן מצטרפת למגמה זו, שתורמת לגידול בכל השווקים, בהרמוניה מלאה עם ה-DNA שלה.

סיטרואן קשובה לציפיות הלקוחות שאינם רוצים לוותר על הנוחות למען תדמית בלבד, וסוללת את הדרך לדור חדש של דגמי SUV עם יותר אישיות ונוחות שימוש עבור כל הנוסעים, תוך שמירה על כל הסממנים המקובלים. באמצעות מכונית זו, שנוצרה בהשראה ישירה של דגם AIRCROSS CONCEPT שנחשף לפני שנתיים בשנחאי, מפגין המותג שוב את יכולתו להצהיר הצהרה לגבי הזהות הייחודית שלו ולהציע פרשנות חדשה לסממנים מבוססים בכל פלחי שהשוק: סיטרואן מציעה כאן חתימה אמיתית בעולם ה-SUV.

600x430_2

SUV דינמי ואסרטיבי

ה-C5 AIRCROSS , בעלת האישיות החזקה, בולטת הודות לגישה הייחודית, הדינמית והבטוחה שלה, הן בחוץ והן בפנים. קווים חיצוניים חסונים ושריריים נמנעים מאגרסיביות באמצעות איזון כולל חזק שמשתקף במכסה תא מנוע גבוה, בסיס גלגלים של 2.73 מטר, שלוחות קצרות, וקווים אורגניים זורמים שהם ייחודיים בפלח שוק זה. בפנים, היא מעניקה מייד תחושה של כוח ומרחב, הודות ללוח המכשירים המוצק הפרוס הצורה אופקית להדגשת הרוחב, המושבים מאירי הפנים, הקונסולה המרכזית הרחבה והגבוהה, והחומרים הרכים והחמימים שמגבירים את תחושת ההגנה והנוחות.

600x430_3

חתימה ייחודית בקבוצת ה- SUVs

ה-C5 AIRCROSS החדשה היא מודרנית וחדשנית, ומייצגת צעד משמעותי בתכנית Advanced Comfort® של סיטרואן. היא משנה את חוקי המשחק הודות לנוחות ולמרחב הפנימי שלה, ומנצלת את פלטפורמת EMP2 כדי להעניק ארכיטקטורה חכמה ונינוחות. יתר על כן, ה-C5 AIRCROSS היא המכונית הראשונה המצוידת במערכת המתלים החדשה, Progressive
Hydraulic Cushions™, שמשפרת את איכות השיכוך לקבלת נוחות נסיעה נפלאה, שמאפיינת את סיטרואן. בתא הנוסעים מציעה המכונית הזמנה לנסיעה לכל אחד מהנוסעים: המרחב הוא שקוף ומלא אור הודות לחלון השמש הפנורמי בגג, המושבים הקדמיים מצוידים בתפקודי חימום ועיסוי, המושבים האחוריים מאירי הפנים מציעים מרחב רגליים מוביל, והאווירה מטוהרת הודות לטיפול באיכות האוויר.
ה-C5 AIRCROSS מצוידת בלוח מחוונים TFT דיגיטלי 12.3 אינץ’ ברור ומובן, צג מגע HD 8 אינץ’, ומגוון מערכות סיוע לנהיגה הכוללות בלימת חירום אקטיבית, התראה אקטיבית על סטייה מנתיב, בקרת שיוט מתקדמת עם תפקוד עצירה. ה-C5 AIRCROSS מצוידת גם בבקרת אחיזה ובקרת נסיעה במורד כדי להתמודד עם השטח בבטיחות מלאה, והיא תהיה הסיטרואן הראשונה הזמינה עם טכנולוגיה היברידית נטענת (פלאג-אין).

600x430_4

ה-C5 AIRCROSS, שנחשפה בתערוכת המכוניות בשנחאי, תושק בסין באוקטובר 2017. היא צפויה להיות מושקת באירופה לקראת סוף שנת 2018.
600x430_5