Contents inside this Expander Partial are only authorable inside of this page.

עזרי נהיגה

בקרת שיוט אדפטיבית עם פונקציית STOP&GO*
מערכת זו מזהה את הרכב שנמצא מלפנים באמצעות מצלמה, ושומרת באופן אוטומטי על מרחק בטוח ממנו בהתאם לבחירת הנהג. המערכת מסוגלת להביא את הרכב לעצירה מלאה ולהמשיך בנסיעה לאחר מכן, כל זאת ללא מגע יד וללא כל התערבות מצד הנהג.
 
מערכת התצוגה העילית 

מערכת התצוגה העילית (Head Up Diaplay) HUD עוזרת לנהג לשמור את העיניים על הכביש ומציגה מידע חיוני בשדה הראייה שלו.

 

 
התרעת סכנת התנגשות
מערכת זו, הפועלת ממהירות של 30 קמ״ש, משתמשת ברדאר המותקן בקידמת הרכב על מנת להתריע כאשר קיימת סכנת התנגשות. המערכת עוזרת לנהג לשמור על מרחק בטוח מהרכב שמלפנים.
 
בלימה אוטונומית
מערכת בטיחות זו מפחיתה את הסיכון להתנגשויות חזית ותורמת לשקט נפשי. היא פועלת החל ממהירות של 5 קמ״ש, ומזהה מכשולים נייחים או נעים, כמו גם הולכי רגל. במידה ויש סכנה להתנגשות חזית, המערכת מתריעה בפני הנהג, ואם הוא אינו מגיב היא בולמת את הרכב באופן אוטונומי.
 
מערכת עזר לנהיגה בכביש מהיר
טכנולוגיה זו מאפשרת לנהג להעביר חלק מהנהיגה למכונית עצמה. המערכת עוזרת לנהיגה בכביש המהיר על ידי שילוב בין מערכת בקרת השיוט האדפטיבית למערכת מיקום הרכב בנתיב.
 
כניסה והנעה ללא מפתח
טכנולוגיה זו מאפשרת למכוניתך לזהות שאתה מתקרב אליה, כך שאתה יכול לפתוח את הדלתות, להתניע ולנעול את המכונית מבלי לשלוף את המפתח.
 
מערכת מורחבת לזיהוי תמרורים והמלצת מהירות
מערכת חדשנית זו מיידעת את הנהג בכל עת מהי מגבלת המהירות בכביש בו הוא נוסע. המערכת משתמשת במצלמה לצורך זיהוי תמרורי תנועה, כך שתוכלו להתאים את הגדרות בקרת השיוט ומגביל המהירות בהתאם בלחיצת כפתור. בנוסף לתמרורי מהירות, המערכת מזהה גם תמרורי ׳עצור׳, ׳דרך חד-סטרית׳ ותמרורי ׳עקיפה אסורה׳ או סיום קטע איסור עקיפה.
 
חיישני חנייה
בעת תמרון, מערכת זו מאפשרת לנהג לדעת כמה קרובים מכשולים לצידי המכונית. היא משתמשת במידע מהחיישנים המותקנים על הפגושים הקדמיים והאחוריים, ומזהירה את הנהג קולית וגרפית.
 
מצלמת נסיעה לאחור עם מבט-על
ברגע שתשלבו את תיבת ההילוכים להילוך אחורי, המצלמה תציג על גבי מסך המגע תמונת 180 מעלות של המתרחש מאחורי הרכב. קווי הכוונה צבעוניים מדגישים את מיקומם של מכשולים.
 
בלם חנייה חשמלי
 בטוח וקל לשימוש, בלם החנייה החשמלי מופעל באופן אוטומטי כאשר המנוע מדומם, ומשתחרר כאשר מתחילים בנסיעה. ניתן לתפעל אותו גם באופן ידני באמצעות ידית השליטה.
 
בלימה אוטונומית
מערכת בטיחות זו מפחיתה את הסיכון להתנגשויות חזית ותורמת לשקט נפשי. היא פועלת החל ממהירות של 5 קמ״ש, ומזהה מכשולים נייחים או נעים, כמו גם הולכי רגל. במידה ויש סכנה להתנגשות חזית, המערכת מתריעה בפני הנהג, ואם הוא אינו מגיב היא בולמת את הרכב באופן אוטונומי.
 
פנסי ערפל עם פונקציית תאורת פניה
תאורה נוספת שמאירה לכיוון הפניה מגדילה את הראות והבטיחות בצמתים ובעיקולים חדים.
 
חיישני חנייה
בעת תמרון, מערכת זו מאפשרת לנהג לדעת כמה קרובים מכשולים לצידי המכונית. היא משתמשת במידע מהחיישנים המותקנים על הפגושים הקדמיים והאחוריים, ומזהירה את הנהג קולית וגרפית.
 
מערכת אקטיבית להתרעה ותיקון סטייה מנתיב
מערכת זו משתמשת במצלמה כדי לזהות סימוני דרך שונים, ומבצעת תיקוני היגוי כדי לשמור על הרכב בנתיב הנסיעה כאשר היא מזהה שינוי כיוון ללא שימוש באיתות. Lane Position Assist – מערכת שמירת מיקום בנתיב בזמן שימוש בבקרת השיוט האדפטיבית.
 
התרעת הפסקה להתרעננות
כאשר מגיע הזמן לעשות הפסקה לצורך התרעננות, מערכת זו מתריעה בפני הנהג. המערכת פועלת לאחר נהיגה של יותר משעתיים רצופות במהירות של מעל ל-65 קמ״ש.
 
התרעת עירנות הנהג
על-ידי הערכה של שינויי הכיוון בנסיעה ביחס לסימוני הדרך, המערכת להתרעת עירנות נהג מנתחת את מידת העירנות של הנהג, ומתריעה בפניו במידת הצורך (המערכת פעילה מעל 65 קמ״ש).
 
מערכת לניטור שטחים מתים
מערכת זו היעילה במיוחד בכבישים בעלי מספר נתיבים, מזהירה את הנהג באמצעות נורת LED בפינה של מראת הצד, כאשר יש רכב בשטח המת במראות שלא ניתן לראותו.
 
פנסים ראשיים בעלי אלומה חכמה
המערכת מבטיחה שתמיד תשתמשו בתאורה הנכונה בזמן נהיגה בלילה. כאשר המערכת מזהה כלי רכב המתקרבים מולך או עוקפים אותך, הפנסים הראשיים בעלי האלומה החכמה יעברו מאור גבוה לאור נמוך על מנת שלא לסנוור אותם.
 
*בהתאם לדגם ולרמת הגימור

LES SERVICES CONNECTÉS

מתלי Citroën Advanced Comfort®

הודות למערכת מתלי Citroën Advanced Comfort® בעלי הכריות ההידראוליות המתקדמות, היוצרות אפקט של ״שטיח מעופף״. המתלים משככים כל טלטלה ומפגע בדרך, בעת נסיעה על משטחים לא ישרים. החידוש הזה של סיטרואן מספק חוויה חדשה לגמרי של נוחות.

 

*בהתאם לרמת הגימור

חיבור יומיומי*

ממשק My Citroën Drive Plus האינטואיטיבי החדש, מצוייד במסך מגע HD. אתם יכולים לשנות את התוכן בכל עת, בהתאם לצרכים שלכם. לשימוש הנהג מוצעות גם קישוריות Apple CarPlay ו-Android Auto* אלחוטית (למכשירים תומכים בלבד). בנוסף, מול שדה הראייה של הנהג הותקנה תצוגה עילית המקרינה את נתוני המהירות ונתונים נוספים, המאפשרת לנהג להשאיר את עיניו על הכביש.

 

*בהתאם לרמת הגימור

*למכשירים תומכים

שלווה פנימית

באמצעות ממשק המידע והבידור החדש של סיטרואן, הנהג והנוסעים נהנים ממערכות מתקדמות לבטיחות ולנוחות. הנוסע מלפנים, נהנה גם מ ™Citroën Smart Pad Support, מערכת תמיכה חכמה ונשלפת, המובנית בלוח המחוונים, ומאפשרת עיגון טאבלט במהירות ובקלות מול הנוסע, עם מעמד ייעודי המונע מהנהג לצפות בתוכן. כל התכונות הללו שולבו בקפידה, כדי להבטיח שכל רגע בתא הנוסעים יהפוך למושלם.

אפליקציית MYCITROEN

אפליקציית MYCITROEN מאפשרת לך להחזיק את העיניים על הדרך ולהתרכז מההנאה שבנהיגה באמצעות גישה מידית לנתוני הנהיגה שלחה, הצגת טווח הנסיעה ועוד