מהדורת אספנים Origins

מהדורת אספנים Origins, 100 שנות חדשנות ותעוזה של סיטרואן

לכבוד פתיחת שנת ה-100 למותג, סיטרואן חושף מהדורת אספנים אקסקלוסיבית לשישה דגמים: C1, C3, c3 איירקרוס , C4 קקטוס, C-אליזה ו-C4/גרנד C4 ספייסטורר. הגרסאות המיוחדות יושקו במחצית הראשונה של 2019, לציון 100 שנים של יצירתיות ותעוזה

100 שנות נוחות

אפשרויות התאמה אישית חדשות

Personnalisation-exterieure_555x318

כל דגם מוצע במגוון צבעים אופנתיים: לבן, אפור ושחור.

גרסאות האספנים Origins מזוהות מיד בזכות פרטי עיצוב ייחודיים בצבעי ברונזה.

עיצוב יחודי לגרסאות ה-Origins

Personnalisation-interieure_555x318

עיצוב הפנים ההרמוני נבדל בדיפוני בד צ’יין אפור עם תפרים זהובים ותווית “origins” (ב-C3, C3 איירקרוס ו-C4 קקטוס), פס בדשבורד עם דיפון Mistral TEP עם תפרים זהובים (ב-C3) ושטיחים מיוחדים מלפנים ומאחור .

נותנים כבוד להיסטוריה

עיצוב הפנים ההרמוני נבדל בדיפוני בד צ’יין אפור עם תפרים זהובים ותווית “origins” (ב-C3, C3 איירקרוס ו-C4 קקטוס), פס בדשבורד עם דיפון Mistral TEP עם תפרים זהובים (ב-C3) ושטיחים מיוחדים מלפנים ומאחור

סיטרואן C1 Origins ודה-שבו – 100 שנים של זריזות

Citroen-C1_308x176

סיטרואן C1 Origins

סיטרואן C1  שואבת השראה מלקוחות וסגנון החיים שלהם, והופכת את חיי היום יום שלהם לקלים יותר. זריזה ופרקטית, היא נדחקת לכל מרווח פנוי בעיר הודות לממדים הקומפקטיים שלה וכושר התמרון המרשים.

Citroen-2-CV_308x176

הדה-שבו ( CV2 )

“מכונית קטנה מאוד” או “מטריה עם ארבעה גלגלים” היכולה “להוביל סל מלא ביצים על פני שדה מבלי לשבור אפילו אחת”. אלו היו הדרישות שנקבעו ב-1936 לדגם החדש, שהוצג בצורתו הסופית בתערוכת פריז 1948.

 לפרטים נוספים על 2CV באתר Citroen origins

 

סיטרואן C3 Origins וטרקסיון אוונט – 100 שנים של התאמה אישית

Citroen-C3_308x176

סיטרואן C3 Origins 

ה-C3, מכונית האצ’בק וורסטילית וצבעונית, נבדלת ממתחרותיה בזכות עיצובה המיוחד, הנוחות הבלתי מתפשרת ושפע הטכנולוגיה, המשפרים את חווית השימוש היום-יומית. כח המשיכה שלה גדל גם בזכות פוטנציאל ההתאמה האישית שלה, עם 36 קומבינציות אפשריות לעיצוב החיצוני.

Citroen-Traction-Avant_308x176

הטרקסיון אוונט

כבר בשנות השלושים, נהגים יכלו לבחור בין מספר אופציות לצבע הגלגלים בטרקסיון אוונט שלהם.

לפרטים נוספים על טרקסיון איוונט באתר Citroen origins

 

סיטרואן C4 קקטוס וה-GS –  מאה שנים של נוחות 

Citroen-C4-Cactus_308x176

סיטרואן קקטוס Origins 

 קקטוס מגלמת את תוכנית הנוחות המתקדמת של סיטרואן (Citroen Advanced Comfort Programm). זה הדגם הראשון באירופה שצויד בבולמי זעזועים עם מערכת ה- Progressive Hydraulic Cushions המתקדמת ומושבי “נוחות מתקדמת”, שיחד יוצרים את אפקט ה”שטיח המעופף” להמונים.

 Citroen-GS_308x176 

The GS

ה-GS היתה המכונית הראשונה שהביאה את מערכת המתלים ההידרופנאומטית למכונית עממית. עם עיצוב מודרני וטכנולוגיה נועזת, ה-GS זכתה בתואר מכונית השנה ב-1971.

לפרטים נוספים על הGS באתר Citroen Origins

 

סיטרואן C3 AIRCROSS והרכב החצי זחלילי – 100 שנים של הרפתקה

Citroen-SUV-C3-Aircross_308x176

סיטרואן C3 איירקרוס Origins

עם עיצוב שטח קשוח וגישה רעננה ומלאת עוצמה, ה-C3 איירקרוס מביא לאוהבי ההרפתקות חוויה חדשה בזכות האופי הקשוח וטכנולוגית הגריפ-קונטרול, המציעה אחיזה משופרת בכל סוג דרך.

Citroen-Autochenille_308x176jpg

 

ה- Autochenille 

הרוח ההרפתקנית של ה-C3 איירקרוס שלובה ב-DNA של המותג. ב-1922, רכב מדגם סיטרואן B2 חצי זחלילי, שזכה לשם “החיפושית הזהובה”, היה אחד מחמשת כלי הרכב המנועיים הראשונים בהיסטוריה שחצה את הסהרה לאורך 3500 ק”מ.

לפרטים נוספים על Autochenille באתר Citroen Origins

 

סיטרואן C אליזה וטרקסיון אוונט – 100 שנים של סדאן

Citroen-C-Elysee_308x176

Citroën C-Elysée Origins

סיטרואן C-אליזה ידועה בנוחותה ובמרחב הפנימי שלה. מותאמת לתקופתה במושגי עיצוב ואבזור, היא מהווה אפשרות מושכת בהיצע הדגמים של סיטרואן עבור לקוחות המבקשים מכונית סדאן מודרנית במחיר נגיש.

 Citroen-Traction-Avant_bis_308x176

The Traction Avant

כאשר מסתכלים על ההיסטוריה של המותג, מגלים כי סיטרואן ייצרה מכוניות סדאן הרבה לפני ה-C-אליזה. לדוגמא, הטרקסיון אוונט, לה היה תא מטען אחורי. עוד לפניה היתה הרוזלי, שענתה באופן מושלם על ציפיות הנהגים לאיכות חיים גבוהה.

לפרטים נוספים על ה-Traction Avant באתר Citroen Origins

 

סיטרואן ספייסטורר /גרנד ספייסטורר Origins ו-C4F – מאה שנים של נסיעות משפחתיות

  Citroen-C4-SpaceTourer_308x176

 סיטרואן ספייסטורר/גרנד ספייסטורר Origins

סיטרואן C4 ספייסטורר וסיטרואן גרנד C4 ספייסטורר מסמלים את הגאוניות וההרפתקנות. הם כלי רכב עליזים היכולים לנייד חמישה או שבעה אנשים בנוחות חסרת תחרות ומציעים עיצוב מודרני ומנועים וטכנולוגיה עדכניים.

 Citroen-C4F_308x176

ה-C4F

בסוף שנות העשרים, הסיטרואן C4F הציעה גם היא פרקטיות יוצאת דופן. מכונית משפחתית פר-אקסלנס, היא הציעה חמישה מושבים וספסל אחורי ניתן להסרה, כמו גם דלת תא מטען מפוצלת.

 

CITROËN ORIGINS

המוזיאון האינטראקטיבי של המותג

Musee-citroen-origins_308x176

האם אתם מוכנים למסע בזמן?

בCitroen Origins-, תוכלו לראות ב-360 מעלות, הן מבחוץ והן מבפנים, יותר מ-50 דגמים אייקוניים שהפכו את סיטרואן לאגדה. מכלי רכב עתיקים, כמו הסיטרואן טייפ A, ועד הדגמים ששומרים על כוחו של המותג כיום כגון מכוניות המירו. והתצוגה. ראו את כל כלי הרכב האגדיים שכתבו את ההיסטוריה של סיטרואן ומאירים את עתידו!