הפילוסופיה

ברגע שמגלים את סיטרואן C4 פיקאסו, מבינים כי סיטרואן סמנו להם כמטרה לייצר את הרכב המשפחתי האולטימטיבי. זהו רכב משפחתי, שכמו מרבית מכוניות סיטרואן, לא חושש לפרוץ את גבולות המעטפת ולהעז להציע תכונות ייחודיות. הפיקאסו לא רק נראה אופנתי וזורם, אלא מציע את אחד מתאי הנוסעים הנעימים, האיכותיים והשימושיים ביותר עבור המשפחה. כל נוסע בו, זוכה להתייחסות ראויה כדי להנעים את זמן השהיה בו בנסיעה. ולא רק זאת, הוא גם מצויד במנועים חזקים, גמישים וחסכוניים שמאפשרים לו לנוע בבטחה, במהירות ובחסכוניות בכל דרך.

pICASSO

עוצמה

סיטרואן C4 פיקאסו מוצע בישראל עם שני מנועים מתקדמים, חזקים וחסכוניים. הראשון, מנוע ה-1.6 PureTech בנזין טורבו אשר מפיק לא פחות מ-165 כ”ס ו-24.4 קג”מ של מומנט – נתוני תפוקה גבוהים במיוחד בקבוצתו. הכוח הזה זורם אל הכביש דרך תיבה אוטומטית עם שישה הילוכים, חלקה ונעימה והיא מסייעת לפיקאסו להיות חסכוני וזריז בתגובותיו, גם כשהוא עמוס בנוסעים וציוד, זאת הודות למשקל עצמי נמוך מאוד של 1,310 ק”ג. המנוע השני בהיצע, הנו מנוע 1.6 Blue HDI טורבו דיזל אשר מפיק 120 כ”ס וכן 30.6 קג”מ של מומנט. עם צריכת דלק של למעלה מ-25 קילומטרים לליטר, אין יעד חופשה רחוק מדי.

Nouveau C4 Picasso

נוחות

כשמדברים על הנוחות בסיטרואן C4 פיקאסו, אין הכוונה רק למתלים הרכים שלו שבולעים ומעלימים את פגמי סלילת הכבישים, אלא באופן שבו הרכב עצמו מתייחס לכל אחד מנוסעיו. תא הנוסעים שלו מציע מושב נפרד לכל אחד מחמשת נוסעיו, אשר מסוגל לנוע על מסילה לקביעת מרחב המחיה האישי וכן לשנות את זווית המשענת בהתאם לצורך. זהו פתרון מושלם עבור משפחה המעוניינת להושיב שניים או שלושה ילדים מאחור, גם אם אלה זקוקים למושבי בטיחות ייעודיים. ולא די בכך, תא המטען של סיטרואן C4 פיקאסו מציע נפח אדיר של 630 ליטרים או כמעט 1,900 ליטרים בקיפול שורת המושבים השניה. סיטרואן C4 פיקאסו, זהו הרכב המשפחתי המושלם..

modularite-citroen-C4-picasso

טכנולוגיה

מיד עם הכניסה אל תא הנוסעים של סיטרואן C4 פיקאסו, העיצוב הפנימי שלו משרה התחושה של טיסה בחללית. לוחות המחוונים שלו דיגיטאליים וממוקמים גבוה כדי לאפשר לנוהגים לקבוע תנוחת נהיגה מושלמת. בנוסף לכך, מערכת מולטימדיה מתקדמת מציעה לנוסעים שלל אמצעי בידור וגם בבטיחות הפיקאסו מצטיין. שלל בקרות אלקטרוניות שומרות על יציבותו, מערכת אלקטרונית נוספת מסייעת לזינוק בעליה, חיישני לחץ אוויר בצמיגים יתריעו על חריגה ומערכות בלימה אקטיבית ומניעת סטייה מנתיב הנסיעה יסייעו ברמות אבזור אקסלוסיב למנוע תאונות.

עיצוב1