הפילוסופיה

ברגע שמגלים את Grand C4 spacetourer, מבינים כי סיטרואן סמנו להם למטרה לייצר את הרכב המשפחתי האולטימטיבי. זהו רכב משפחתי גדול, שכמו מרבית מכוניות סיטרואן, לא חושש לפרוץ את גבולות המעטפת ולהעז להציע תכונות ייחודיות. הפיקאסו לא רק נראה אופנתי וזורם, אלא מציע את אחד מתאי הנוסעים הנעימים, האיכותיים והשימושיים ביותר עבור המשפחה. כל נוסע בו, זוכה להתייחסות ראויה כדי להנעים את זמן השהיה בנסיעה. ולא רק זאת, הוא גם מצויד במנועים חזקים, גמישים וחסכוניים שמאפשרים לו לנוע בבטחה, במהירות ובחסכוניות בכל דרך

Nouveau Grand C4 Picasso

עוצמה

Grand C4 spacetourer מוצע בישראל עם שלושה מנועים מתקדמים, חזקים וחסכוניים. הראשון, מנוע ה-1.6 PureTech בנזין טורבו אשר מפיק לא פחות מ-165 כ”ס ו-24.4 קג”מ של מומנט – נתוני תפוקה גבוהים במיוחד בקבוצתו. הכוח הזה זורם אל הכביש דרך תיבה אוטומטית עם שישה הילוכים, חלקה ונעימה והיא מסייעת לפיקאסו להיות חסכוני וזריז בתגובותיו, גם כשהוא עמוס בנוסעים וציוד, זאת הודות למשקל עצמי נמוך מאוד של 1,320 ק”ג. המנוע השני בהיצע, הנו מנוע 1.6 Blue HDI טורבו דיזל אשר מפיק 120 כ”ס וכן 30.6 קג”מ של מומנט. עם צריכת דלק של למעלה מ-25 קילומטרים לליטר, אין יעד חופשה רחוק מדי. המנוע השלישי, הוא מנוע ה-2.0 Blue HDI החזק בהיצע עם 150 כ”ס ומומנט גבוה של 37.7 קג”מ. גרסה זו משלבת בהצלחה חיסכון משמעותי בדלק, לצד ביצועים מרגשים ממש, בטח שברכב בממדיו של Grand C4 spacetourer.

עיצוב C4 פיקאסו

נוחות

כשמדברים על הנוחות ב Grand C4 spacetourer, אין הכוונה רק למתלים הרכים שלו שבולעים ומעלימים את פגמי סלילת הכבישים, אלא באופן שבו הרכב עצמו מתייחס לכל אחד מנוסעיו. תא הנוסעים שלו מציע מושב נפרד לכל אחד מחמשת נוסעיו, אשר מסוגל לנוע על מסילה לקביעת מרחב המחיה האישי וכן לשנות את זווית המשענת בהתאם לצורך. זהו פתרון מושלם עבור משפחה המעוניינת להושיב עד חמישה נוסעים מאחור, גם אם אלה זקוקים למושבי בטיחות ייעודיים וזאת בעזרת צמד מושבים נפתחים מתוך רצפת הרכב עבור שני נוסעים נוספים. ולא די בכך, תא המטען של Grand C4 spacetourer מציע נפח אדיר של 704 ליטרים כאשר זוג המושבים הנוסף אינו בשימוש או 2,181 ליטרים בקיפול שורת המושבים האמצעית. Grand C4 spacetourer, זהו הרכב המשפחתי המושלם למשפחה המורחבת.

modularite-citroen-grand-c4-picasso

טכנולוגיה

מיד עם הכניסה אל תא הנוסעים של Grand C4 spacetourer, העיצוב הפנימי שלו משרה תחושה של טיסה בחללית. לוחות המחוונים שלו דיגיטאליים וממוקמים גבוה כדי לאפשר לנוהגים לקבוע תנוחת נהיגה מושלמת. בנוסף לכך, מערכת מולטימדיה מתקדמת מציעה לנוסעים שלל אמצעי בידור וגם בבטיחות הפיקאסו מצטיין. שלל בקרות אלקטרוניות שומרות על יציבותו, מערכת אלקטרונית נוספת מסייעת לזינוק בעליה, חיישני לחץ אוויר בצמיגים יתריעו על חריגה ומערכות בלימה אקטיבית ומניעת סטייה מנתיב הנסיעה יסייעו ברמות אבזור אקסלוסיב למנוע תאונות.

 

planche-de-bord-citroen-grand-c4-picasso