עוצמה

סיטרואן C4 פיקאסו, יש מקום להכל!

סיטרואן C4 פיקאסו החדשה מכילה שפע של מקומות אחסון ותאי אחסון שימושיים. מהתא הנמצא במרכז לוח המכשירים, המכיל שקעי  AUX, USB ו-12 וולט, ועד לתא הנמצא בין שני המושבים הקדמיים (הכולל כמובן מכסה ושני מחזיקי ספלים). וישנם גם תאים מתחת למושבים הקדמיים ובדלתות, רשתות אחסון עם תאורת DEL בגב המושבים הקדמיים, ותאי אחסון מתחת לרצפה בשורת המושבים השנייה.

תא מטען – נפח אזור המטען של הסיטרואן C4 פיקאסו החדשה, העומד על 537 ליטר (עד 630 ליטר כשהמושבים האחוריים מוזזים לפנים), הוא הגדול ביותר בקבוצה. הוא מסוגל להכיל עגלת ילדים (ואפילו שתיים!), את הקניות השבועיות ואת ילקוטי הילדים. ישנו גם מרחב אחסון נוסף מתחת לרצפת תא המטען, וגם פנס נטען. ובדגמי +Exclusive ההעמסה והפריקה הן קלות אפילו יותר, הודות לפתיחה החשמלית של הדלת העורפית הרחבה*.

*אופציונאלי. בתוספת תשלום.

תא מטען של סיטרואן C4 פיקאסו

נוחות

סיטרואן C4 פיקאסו בטיחותית מתמיד

מערכת בקרת המשיכה החכמה של סיטרואן תורמת לנסיעה בטוחה יותר בתנאי כביש מסוכנים וחלקלקים. היא מסייעת למכונית להמשיך לנוע בשלג, קרח או גשם, גם כאשר אתה בתור נהג מתקשה לעשות זאת. המערכת מנתחת מגוון רחב של גורמים (שיפוע הכביש, תנאי הנסיעה) ומתאימה את ההחלקה של הגלגלים הימניים והשמאליים בנפרד כדי למנוע סחרור גלגלים. מערכת בקרת המשיכה החכמה נעזרת גם בצמיגי השלג המאושרים על-ידי סיטרואן.

.

בחנו את המכונית בעצמכם וקבעו נסיעת מבחן בהקדם!

בקרת משיכה של סיטרואן C4 פיקאסו

טכנולוגיה

סיטרואן גראנד מסייעת בחניה

מערכת הסיוע לחנייה, הכלולה כציוד סטנדרטי בדגמי Exclusive, מסייעת למצוא מקום חנייה מתאים, ומחנה את המכונית באופן אוטומטי. היא מסוגלת לעשות זאת בחנייה הן במקביל למדרכה והן בחניה בניצב לה; כל שעליך לעשות הוא לשלוט בהאצה ובבלימה.

.

נסו את המכונית בעצמכם וקיבעו נסיעת מבחן

סיוע בחניה סיטרואן C4

חיסכון

סיטרואן גראנד פיקאסו החדשה מגיעה, מדגמי VTR ומעלה, עם רדיו דיגיטאלי BAD המעניק חוויית האזנה משופרת. ניתן גם לחבר את נגן המוזיקה או הסמארטפון לשקע AUX או USB, הממוקמים בצורה חכמה בתא האחסון המרכזי בלוח המכשירים. כפי שניתן לצפות, אפשר גם לטעון את הטלפון או ה-Ipod באמצעות שקע 12V הנמצא גם הוא בתא האחסון המרכזי.