הפילוסופיה

יש מעט מאוד מכוניות משפחתיות בעולם הרכב אשר מצליחות לתת חוויית נהיגה, נסיעה ושימוש כפי שמצליח הסיטרואן C4 לעשות. עיצובו החיצוני מעוגל ומפוסל בסגנון מודרני, עם נוכחות מובלטת לגריל הקדמי שמרכיב את סמל סיטרואן. תא הנוסעים שלו מציע ומושבים חובקים ונוחים ברמה גבוהה מאוד, מרחב מחייה נדיב לכל אחד מיושבי הרכב וכמובן את מנוע ה-1.2 PureTech בנזין טורבו זוכה תואר מנוע השנה בפעם השלישית ברציפות.

אקוסטיקה של סיטרואן C4

עוצמה

בחזיתו של סיטרואן C4 נמצא אחד מהמנועים המובילים בעולם. מנוע ה-1.2 PureTech טורבו בנזין אשר זכה שלוש שנים ברציפות בתואר מנוע השנה בקבוצת הנפח שבין 1.0 ל-1.4 ליטר והקדים מנועים מקבילים של יצרניות רכב גדולות ורבות בועלם. מנוע זה מפיק לא פחות מ-130 כ”ס ו-23.5 קג”מ אשר עם תיבה אוטומטית בעלת 6 הילוכים, מעניקים לרכב לא רק ביצועים מצוינים, אלא גם חיסכון משמעותי בדלק ואיכות נסיעה גבוהה במיוחד.

סיטרואן C4

נוחות

סיטרואן C4 תוכנן להציע לנוסעיו נוחות מקסימלית בנסיעה. זה מתחיל עם מתלים שמכויילים לרכות וספיגת מהמורות מקסימלית, כדי לייצר איכות נסיעה גבוהה בעיר או בשיוט באוטוסטרדה. בנוסף לכך, מושביו רכים מאוד ותומכים ומעניקים ממד חדש של פינוק בנסיעה. מסביב לנוסעים ישנו מגוון רחב מאוד של תאי אחסון בנפחים שונים וגם תא מטען בנפח גדול של 380 ליטר.

סיטרואן C4 עיצוב פנימי

טכנולוגיה

מבט מהיר על תא הנוסעים של ה-C4 חושף שימוש נרחב במערכות דיגיטליות מתקדמות, גם במולטימדיה עם מסך מגע וכן בלוח המחוונים עם תצוגה גרפית דיגיטאלית עשירה. גם רמת הבטיחות גבוהה מאוד עם שש כריות אוויר, שלל מערכות אלקטרוניות ששומרות על יציבות הרכב והאחיזה, מערכות התרעה בפני התנגשות, סטייה מנתיב הנסיעה ודריסת הולכי רגל ועוד.

מנוע Pure tech - סיטרואן C4 החדשה