הפילוסופיה

סיטרואן C3 איירקרוס החדש נועד להוביל את ענף רכבי הפנאי, לא פחות. עיצובו ייחודי באופן שבו הוא משלב קווים אלגנטיים ושובבים, עם הופעה כוחנית של רכב פנאי קשוח. C3 איירקרוס החדש מציע לא פחות מ-95 שילובי צבעים שונים חיצוניים וכל חמשת סגנונות העיצוב תואמים לתא הנוסעים. כיאה למכונית סיטרואן, העיצוב החיצוני רק מחמיא לתכנון הפנימי ששם את הנוסעים במרכז העניינים. C3 איירקרוס הוא רכב הפנאי המרווח ביותר, שבו כל נוסע ונוסע מקבל את מלוא תשומת הלב כדי להפוך את הנסיעה לחוויה. מבחר המנועים שלו רחב ומציע הספקים מכובדים, עם ביצועים מצוינים לצד חיסכון משמעותי בדלק ובפליטת המזהמים לסביבה.

1880x800_C3_Aircross_Combinaisons

עוצמה

סיטרואן C3 איירקרוס מאכלס בחזיתו את מנוע ה-1.2 טורבו בנזין אשר הספיק לזכות בתואר מנוע השנה, שלוש שנים ברציפות (2015-2017) והוא יגיע במגוון רמות הספק בהתאם לצורך, כשהוא משודך לתיבת הילוכים ידנית או תיבה אוטומטית עם 6 הילוכים. מנוע זה ידוע באמינותו, בכוחו הזמין וכמובן בצריכת הדלק הנמוכה שלו. סיטרואן C3 איירקרוס הוא רכב זריז וחסכוני בכל דרך. זהו רכב פנאי מושלם, בעל כושר תמרון גבוה, זריזות מרשימה ויכולת להסיע את נוסעיו גם מעבר למקומות שבהם נגמר הכביש הסלול ומתחילה ההרפתקה.

920x520_C3_Aircross_Performances

נוחות

סיטרואן C3 איירקרוס החדש תוכנן תחת פילוסופיית הנוחות המתקדמת של סיטרואן, שלפיה כל נוסעי הרכב צריכים ליהנות מהשהיה ברכב גם ברמה הפיזית וגם ברמה המנטלית ולא משנה אם זה בעיר, בכביש המהיר, בכביש ההררי או אפילו בשבילים. תא הנוסעים מכיל מושבים רכים ומפנקים, כפי שהייתם מצפים לפגוש בסיטרואן והוא גם מציע את סביבת המחיה המרווחת ביותר בקטגוריה. כל נוסע נהנה מיחס אישי וממרחב מחיה נדיב במיוחד. המושב האחורי נע על מסילות בשני חלקים שונים כדי להתאימו לכל נוסע באופן אישי, המושבים מתקפלים ליצירת משטח הובלה ארוך במיוחד וגם תא המטען מציע נפח ענק של בין 410 ל-520 ליטר.

920x520_C3_Aircross_habitabilité

טכנולוגיה

סיטרואן C3 איירקרוס מציע מערך טכנולוגי מתקדם במיוחד שעיקריו הינם 12 מערכות סיוע לנהג. החל מהנעה ללא מפתח ודרך תצוגה עילית צבעונית לנתוני הנסיעה, מצלמה מתקדמת לנסיעה לאחור, סיוע לחניה אוטומטית, מערכת בלימה אקטיבית למניעת תאונות, שמירה על נתיב הנסיעה במקרה של סטייה לא מכוונת, מערכת לניטור השטחים המתים בשדה הראיה, מערכת לקריאת תמרורי מהירות והתאמת מהירות הרכב באופן אקטיבי, תאורה אקטיבית למקסום שדה הראיה בתנאי חשיכה מבלי לסנוור נהגים ממול, מערכת לפיקוח על ערנות הנהג וכן מערכת GRIP CONTROL לשליטה על העברת הכוח לגלגלים בהתאם לדרך בה ה-C3 איירקרוס נוסע.

920x520_C3_Aircross_Performances