הפילוסופיה

סיטרואן C1 החדש הוא רכב עירוני שובב, זריז ומלא אופי. ממדיו החיצונים קטנים ומאפשרים לו להשתחל בקלילות בתנועה וחניות זעירות והמנוע הנמרץ שלו הופך אותו לזריז וחסכוני במיוחד. אבל לא רק בעיר הא משגשג, אלא גם בנסיעות ארוכות הוא יעניק נוחות נסיעה גבוהה, חסכוניות מרשימה בדלק ובגרסת הגג הנפתח, השמים הם הגבול.

 

סיטרואן C1

עוצמה

בחזיתה של סיטרואן C1 נמצא מנוע זריז וחסכוני. נפחו 1.0 ליטר, הוא בנוי משלושה צילינדרים ונתוני התפוקה שלו עומדים על 69 כ”ס ו-9.7 קג”מ. מנוע זה משודך או לתיבת הילוכים ידנית או לתיבה אוטומטית, שתיהן עם 5 מהירויות ויחד עם משקל גוף קל מאוד (840-860 ק”ג), ה-C1 הופך לשובב אמתי ברחובות העיר. שילוב זה הופך אותו לרכב חסכוני במיוחד בכל תנאי הנסיעה.

.

NewC1_sécurite

נוחות

נוחות נסיעה גבוהה היא מובנת מאליה במכוניות סיטרואן וגם ב-C1 השובב. תא הנוסעים שלו מאפשר לארבעה נוסעים לבלות בו בקלות וגם ליהנות מתא מטען נדיב יחסית לגודלו הכללי של הרכב. המושבים רכים ותומכים, ויושבי הרכב נהנים ממערכת מולטימדיה איכותית, כך שכל נסיעה בו הופכת לנעימה ויעילה. צריכים תא מטען גדול יותר? קיפול המושב האחורי יגדיל את נפח האחסון לכדי 780 ליטר!

סיטרואן C1 - נוחות בלתי מתשפרת

טכנולוגיה

למרות ממדיו הצנועים, סיטרואן C1 מציע לנוסעיו מעטפת הגנה טכנולוגית חשובה מאוד. הוא מצויד בשש כריות אוויר עם אפשרות לניתוק כרית האוויר הקדמית לטובת הושבת תינוק במושב ייעודי כשגבו לכיוון הנסיעה, ה-C1 יתריע אם מי מנוסעי הרכב אינו חגור בחגורת בטיחות, בקרות אלקטרוניות ישמרו על יציבות הרכב ואחיזתו בכביש בכל תנאי הנהיגה וחיישני לחץ אוויר בצמיגים יתריעו בפני חריגה מהלחץ הראוי.

 

 

סיטרואן C1 - מכונית מיני